Wybierz język:
 
 
 
 
Slide2 Slide3 Slide4
 
 
 
 

Główne cechy i zalety:

- Cyfrowa kontrola balansu dostosowuje się do wahań temperatury i wilgotności poprzez monitorowanie balansu cewki ponad 200 razy na sekundę.

-Cyfrowa kontrola częstotliwości generuje stałą i stabilną częstotliwość i fazę podczas długotrwałego użytkowania.

-Cyfrowy dynamiczny filtr szumów zmniejsza lub eliminuje sygnały elektroniczne i wibracje w środowisku, tworząc bardziej niezawodny sygnał.

-Intuicyjna obsługa: W pełni kolorowy 5,4 "wyświetlacz pokazuje tylko informacje potrzebne do działania detektora. Łatwe w obsłudze menu pozwala na użytkowanie przez pracowników nietechnicznych. Ponad 120 produktów może być zapamiętane w pamięci programu. Czteropoziomowy system ochrony hasłem zapewnia, że tylko autoryzowani użytkownicy obsługi sprzętu mogą wprowadzać zmiany. Operatorzy mogą łatwo wywołać histogramy, raporty, wykresy i ekrany pomocy.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Automatyczny balans i kalibracja elektroniki zapewnia wieloletnie niezawodne działanie. Po wstępnym skonfigurowaniu nie jest potrzebna dalsza regulacja elektroniki. Pojedyncza częstotliwość jest standardem. Głowica z systemem wieloczęstotliwościowym jest oferowana jako dostępna opcja szczególnie polecana gdy na jednym urządzeniu sprawdzane będą produkty o różnej charakterystyce elektromagnetycznej.

Nowe dane lub zmiany aktualnych danych są łatwe do zaprogramowania. Cyfrowe filtry hałasu wyeliminują wszelkie niepożądane sygnały, natomiast technologia wielokanałowa zapewnia optymalne wykrywanie zanieczyszczeń. Elektronika jest w pełni chroniona i jest niezawodna nawet w najtrudniejszych warunkach suchych i mokrych.

Zgodność z HACCP i IFS. Użytkownicy mogą łatwo przeglądać raporty i pobrać informacje do komputera z systemem Windows.