Wybierz język:
 
 
 
 
Slide2 Slide3 Slide4
 
 
 
 

Transportery proste i łukowe

Przenośniki taśmowe

Firma zajmuje się wykonawstwem przenośników taśmowych, które są najczęściej stosowanym rodzajem przenośników ze względu na niski koszt i uniwersalizm. Przenośniki wykonywane są na indywidualne zamówienie, tak aby spełniały one wyrafinowane oczekiwania klientów. Wykonujemy przenośniki proste, łukowe. W naszej ofercie znajdują się przenośniki poziome, wynoszące i wznoszące.

Na przenośnikach montowane są różne rodzaje taśm, w zależności od produktu jaki mają transportować (taśmy PCV, poliuretanowe, silikonowe, bawełniane, filcowe, gumowe, taśmy modułowe firmy INTRALOX, taśmy siatkowe firmy Märtens). W zależności od potrzeb na taśmie mogą być zamontowane kliny, zabieraki i fale boczne.

Po zapoznaniu się z potrzebami klientów firma zajmuje się opracowaniem koncepcji oraz projektuje urządzenie, które następnie wykonuje od podstaw. Oferujemy serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny. Istnieje również możliwość wykonania modernizacji istniejących przenośników.

Przenośniki łukowe

Przenośniki łukowe wykonuje się, aby zmienić kierunek transportowanego produktu. Takie przenośniki pomagają zmaksymalizować wykorzystanie powierzchni zakładu produkcyjnego. Kąt przenośnika ustalany jest indywidualnie z klientem. Przenośnik w zależności od potrzeb produkcyjnych może być lewostronny jak i prawostronny.
Na przenośniku może zostać zamontowana:

  • Taśma poliuretanowa- o dowolnych wymiarach.

Z systemem mocowania za pomocą:

a)      Gumek elastycznych (Rozwiązanie to pozwala pracować z dużymi prędkościami taśmy.)

b)      Pierścieni O-ring

c)       Sprężynek

  • Taśma siatkowa o wymiarach:

- średnica drutu: Ø 1,4mm, 1,6mm, 1,8mm lub 2,0mm

- szerokość taśmy: od 200mm do 1300mm

- Promień wewnętrzny: od 200mm do 1000mm

  •   Taśma modułowa firmy INTRALOX 

 

Realizujemy indywidualne zamówienia