Wybierz język:
 
 
 
 
Slide2 Slide3 Slide4
 
 
 
 

Oferujemy wykonanie modułów detektorów metali dostosowanych do indywidualnych potrzeb. Mogą być to zarówno urządzenia indywidulane, dostosowane do weryfikacji pojedynczych produktów jak również urządzenia osadzone w ciągu linii transportowej pracujące w sposób automatyczny. Wszelkie parametry samego modułu takie jak długość, szerokość, wysokość, prędkość, czy sposób eliminacji zanieczyszczonego produktu jest ustalany indywidualnie z klientem. Do budowy urządzeń wykorzystujemy głowice wykrywające niemieckiej firmy CASSEL.

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firmy CASSEL. W swojej ofercie firma CASSEL posiada:

Wykrywacze metali - służą do wykrywania metalicznych ciał obcych w niemetalicznych wyrobach, a więc mają one zastosowanie w wielu procesach przemysłowych, a w szczególności w sektorze produkcji żywności.

Wagi kontrolne - są to zautomatyzowane maszyny do sprawdzania wagi produktów pakowanych. Ważenie odbywa się dynamicznie, podczas ruchu produktu.

X-Ray - jest to urządzenie rentgenowskie z przenośnikiem taśmowym. Kontroluje ono automatycznie produkty pakowane, niepakowane bądź produkty ułożone luzem. Urządzenie to wykrywa zanieczyszczenia, jak również opcjonalnie inne indywidualne cechy np.: kompletność, forma, masa itp. Klasyfikuje i sortuje różne produkty.