Wybierz język:
 
 
 
 
Slide2 Slide3 Slide4
 
 
 
 

W ofercie firmy są: taśmy transportowe poliuretanowe, pcv, bawełniane oraz specjalne (np. silikonowe). Modele poliuretanowe to kompleksowe rozwiązanie dla przemysłu spożywczego (transport surowego ciasta, uformowanych produktów, gotowego wyrobu). Wersje PCV to oferta dla wszystkich rodzajów przemysłu, gdzie ważna jest precyzja podawania surowców czy przenoszenia gotowych produktów. Mają zastosowanie wszędzie tam, gdzie mamy do czynienia z transportem produktów. Taśmy bawełniane to oferta dla firm głównie produkujących ciastka. Firma wyspecjalizowała sie w specjalnych bezkońcowo tkanych bawełnianych taśmach formujacych. Modele specjalne to taśmy silikonowe oraz teflonowe do specjalnych zastosowań.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Na szczególną uwagę zasługuje możliwość wykonania nadruku na taśmach transportowych z uwzglednieniem dowolnego logo firmy. Pozwala to na podpisanie produktu poprzez odciśnięcie logo producenta w przypadku produkcji cukierniczej (czekolady, cukierki, batony).

 
 
 
 

Firma jest jedynym producentem specjalnych taśm rozciągajacych się w kierunku poprzecznym do przenoszenia produktu. Pozwala to na automatyczne zwiększenie odległości zbitych produktów do 30%. Główne zastosowanie: rozciągniecie produktu przed urządzeniami oblewającymi (glazurowanie, oblewanie czekoladą).

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Firma posiada ogromne doświadczenia w produkcji taśm do transporterów kątowych. Rozwiązania firmy pozwalają na prace transporterów kątowych z prędkościami do 20m/min.

 
 
 
 

W ofercie firmy znajdują się również taśmy do klasycznego przenoszenia produktów w układzie pionowym (zabieraki o dowolnej konfiguracji z możliwością zastosowania różnego rodzaju prowadnic.