Wybierz język:
 
 
 
 
Slide2 Slide3 Slide4
 
 
 
 
O firmie
Kim jesteśmy? Co robimy?
 
 
 
 

Systemy transportu przemysłowego

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „Global Engineering” jest firmą, która chce spełniać najbardziej wyrafinowane wymagania technologiczne Klienta.

Realizuje projekty obejmujące zasięgiem zarówno małe elementy linii produkcyjnych, jak i całe linie.

W branży ceniona jest za elastyczność, profesjonalizm i nowoczesność. Główne kierunki jej działania to sprzedaż urządzeń
i materiałów dla przemysłu spożywczego najlepszych niemieckich marek (firma jest autoryzowanym przedstawicielem firm  MÄRTENS, CASSEL oraz dystrybutorem produktów LOCTITE & TEROSON), wykonawstwo i modernizacja elementów linii produkcyjnych, serwis techniczny.

Firma posiada certyfikat ISO 9001 przyznany przez jednostkę certyfikującą Tüv-Cert, co jest gwarancją wysokiej jakości oferowanych przez nas wyrobów.

Maszyny dla przemysłu spożywczego

Oferujemy rozwiązania:

  • Urządzenia sztaplujące- to systemy porządkowania produktów (ciastek), które w znakomity sposób ułatwiają proces pakowania i porządkowania. Wykonywane przez nas systemy porządkowania produktów
    i porządkowania rozdziału produktów przed pakowaniem są systemami bardzo wydajnymi. Oferowany przez nas system może pracować z prędkością znacznie powyżej 300szt/min, a systemy sztaplujące pozwalają na ich zasilanie z prędkością 15m/min.
  • Urządzenia dozujące, takie jak: system dozowania mas płynnych (ciasto, pasta, płynne żele). Wykonywane przez nas maszyny dozujące można wykorzystać
    w procesie produkcji miękkich ciast (biszkopt), produkty piankowe,  do dekorowania lub nakładania płynnych mas na istniejącą bazę (ciastko).
  • Grawitacyjne systemy transportu pionowego (zjeżdżalnie)
  • Wykrywacze metali
  • Systemy konfekcji produktu po pakowaniu jednostkowym
  • Systemy przygotowania strugi produktu do pakowania jednostkowego

Systemy przenośnikowe

W swojej ofercie posiadamy przenośniki proste, łukowe, wynoszące jak i również rozwiązania specjalne np. transport grawitacyjny oraz przenośniki spiralne.

Przenośniki taśmowe

Oferujemy przenośniki z wykorzystaniem wszystkich dostępnych materiałów transportowych (taśmy poliuretanowe, PCV, gumowe, modułowe, siatki w różnych konfiguracjach).
Stosujemy taśmy firmy Märtens i Intralox.

Przenośniki modułowe

Każdy rodzaj przenośników modułowych wykonujemy z wykorzystaniem produktów firmy Intralox. Wykonujemy przenośniki proste, łukowe, wynoszące, spirale transportowe. Istnieje możliwość wykonania przenośnika z zastosowaniem taśmy modułowej z zabierakami.

Przenośniki rolkowe ( w tym grawitacyjne)

Oferujemy przenośniki z wykorzystaniem układu kombinowanego (częściowy napęd z zastosowaniem polikordów).

 
 
 
 
Kontakt
Skontaktuj się z nami
 
 
 
 

E-mail
biuro@globaleng.pl

Adres firmy
ul. Wyspiańskiego 33
09-100 Płońsk

Zakład produkcyjny
Gumowo 55
09-164 Dzierzążnia

Telefony służbowe
Tel. +48 23 661 33 58, fax. +48 23 661 33 56
tel. kom. 602 375 820 lub 604 582 370